Warsztaty z korbą

28.11-13.12.2020

Projekt: Malwina Paszek i Szymon Konrad

Warsztaty z korbą. Konserwacja. Nauka. Kompozycja

Warsztaty konserwacji – ustawianie brzmienia i korekta instrumentu oraz nauka quasi lutniczych umiejętności jak: kalafoniowanie, nawijanie waty, ustawienie trampetu, wybór strun, etc. (warsztat zwłaszcza dla osób początkujących)

28-29.11.2020 Miejsce: Pan Gar, ul. Słowackiego 19/21, godz. 11-14

Warsztaty lirnicze – warsztaty gry dla lirników z wykorzystaniem różnorodnego repertuaru (muzyka dawna, ludowa, jazz, rozrywka), poziom podstawowy i (lekko)zaawansowany

5-6.12.2020 Miejsce: Pan Gar, ul. Słowackiego 19/21, godz. 11-14

Warsztaty kompozytorskie – artykulacja, zapis nutowy, przykłady utworów kompozytorów, nowe techniki gry i współczesne ujęcie liry akustycznie i elektroakustycznie. Warsztat skierowany jest dla twórców i kompozytorów zainteresowanych instrumentem.

12-13.12.2020 Kołorking Muzyczny, ul. Św. Marcin 75, godz. 11-14

Forma: jeden na jeden oraz online. Warsztaty online na platformie Google Meet. Warsztaty współorganizowane z Fundacją Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu oraz klubem i restauracją Pan Gar.

Zapisy i informacje: kontakt@fundacjakorba.pl, oraz www.facebook/fundacjakorba
Szczegóły w wydarzeniach na facebooku.

Sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.